De zomermaanden komen ten einde maar dat betekent niet dat we niet nog even een traantje kunnen laten voor die laatste zonnige dagen! Na een Sad Songs Extravaganza op Jera On Air zijn de emo-tionele peeps terug in Heerlen om te doen waar zij het beste in zijn.
Dit wordt een Sad Songs Club zoals vanouds met keiharde emotionele bangers, de beste pop-punk en scheurende metalcore. Dus trek die skinnyjeans maar uit de kast, doe de zweetbandjes om en laat de eyeliner maar rijkelijk vloeien!
En weer terug van weggeweest: Sad Songs Karaoke vooraf in ons café! Vanaf 19:00u ben je al welkom in het Nieuwe Nor Café om mee te schreeuwen op je favoriete emo-tionele plaat!
DEZE SHOW STOND OORSPRONKELIJK GEPLAND OP 14 SEPTEMBER - TICKETS BLIJVEN GEWOON GELDIG
Sad Songs Karaoke in het café (vanaf 19u) is vrij toegankelijk. Voor Sad Songs Club in de zaal (18+, vanaf 21u) is een geldig ticket verplicht.
Bewaar je jas, tas en andere waardevolle spullen in een van onze lockers. Deze lockers zijn van te voren online te reserveren of ter plekke via een terminal (PIN-only) in de entree.
De kosten voor gebruik van een locker zijn 3 euro voor de hele activiteit. De locker is de hele avond toegankelijk via een persoonlijke code. Lockers hebben een formaat van 23 x 27 x 40 cm.
Jassen/tassen zijn niet toegestaan in de zalen. Poppodium Nieuwe Nor beschikt niet over een garderobe.
Reserveer hier alvast je locker.
In de Nieuwe Nor betaal je volledig contactloos! Je kunt alleen met je bankpas (of smartphone) voor je drankje betalen. Wil je toch graag contant betalen? Dan zijn er opwaardeerpassen beschikbaar bij de dagkassa.
In uitzonderlijke gevallen is je betaling wel gelukt, maar ontvang je geen e-ticket. Check altijd eerst je spam-map. Ticket niet gevonden? Vul dan via deze link je mailadres in en Stager stuurt je alle tickets voor toekomstige evenementen op die met dat mailadres gekocht zijn.
Nog steeds niet gelukt? Stuur ons een mailtje via [email protected].
In veel gevallen kunnen we kaarten niet terugnemen. Een ticket is een vrijetijdsproduct. Ten aanzien van deze producten is bepaald dat ze niet geretourneerd kunnen worden. De koop en verkoop van tickets valt onder de uitzonderingsbepaling als opgenomen in artikel 6:230p sub e BW die betrekking heeft op vrijetijdsproducten. Je kunt dit nalezen op de website van de Consumenten Autoriteit. Alleen bij afgelaste concerten of voorstellingen krijg je de volledige kosten (incl. de servicekosten!) van je ticket retour."
We adviseren je het ticket aan te bieden aan anderen geïnteresseerde(n). Doe dat via Ticketswap en post de link in het Facebook-evenement waar je andere geïnteresseerden in het evenement vindt. Ons ticketsysteem Stager werkt samen met Ticketswap en zorgt ervoor dat er een nieuw ticket wordt uitgegeven en jouw ticket wordt ongeldig gemaakt. Door(ver)kopen is op eigen risico. Let op: je mag een ticket alleen doorverkopen tegen de prijs op het ticket (+maximaal 20%).
Bij verhindering door overmacht (ziekte, ongeval, familieomstandigheden, e.d.) verzoeken wij je contact met ons op te nemen en zoeken we een passende oplossing. Doe dit - indien mogelijk - minimaal 24 uur voor het concert.