Wie kent het niet? Lion In The Morning Sun van Will and the People is zo’n nummer dat je gewoon moét meezingen. Het iconische liedje heeft jarenlang festivalweides op Lowlands, Pinkpop, Zwarte Cross en Paaspop op zijn kop gezet.
Wat begon als een punk-ska-project, groeide al snel uit tot een reis langs allerlei genres. Ze omarmden dub-pop, doken diep in psychedelica, experimenteerden met surrealistische psych-polka-pop, en gingen daarna vol voor elektro-rock met futuristische r&b-vibes. Hier en daar voegden ze rauwe soul, dikke robo-rockriffs, operatische koorzang en zelfs politiek getinte sleazerock toe. De band verraste met Arabische grooves, en ging daarna moeiteloos door naar een mix van folk, hardrock, pop en hiphop. Hun missie? De energie van Lil Peep in z’n slaapkamer combineren met de grootsheid van Arctic Monkeys in een high-end studio.
De nieuwste sound van Will and the People is een frisse combinatie van punky ska-hiphop met stevige, vuige gitaren en knallende hiphopdrums. Benieuwd? Kom het checken in Heerlen!
Support: FREE/MAN
Charlie Freeman maakt indie rock voor fans van Neil Young & The Verve. Na grootse wereldtour en het tekenen van een nieuwe deal met Universal, komt Charlie Freeman mee als support bij Will and the People om nieuwe muziek te testen voor live publiek.
Support: Lotte Walda
Local hero Lotte Walda komt de avond openen met haar prachtige songs. Lotte's muziek is geïnspireerd door folk singer-songwriters uit de jaren '60 en '70 zoals Joni Mitchell en belooft ook deze avond weer te voorzien met songs vol storytelling.
Dit is een clubkaart show!
Via deze link kun je de Nieuwe Nor Clubkaart kopen. Zorg dat je inlogt met je emailadres; de clubkaart wordt aan dit account gekoppeld.
Bewaar je jas, tas en andere waardevolle spullen in een van onze lockers. Deze lockers zijn van te voren online te reserveren of ter plekke via een terminal (PIN-only) in de entree.
De kosten voor gebruik van een locker zijn 3 euro voor de hele activiteit. De locker is de hele avond toegankelijk via een persoonlijke code. Lockers hebben een formaat van 23 x 27 x 40 cm.
Jassen/tassen zijn niet toegestaan in de zalen. Poppodium Nieuwe Nor beschikt niet over een garderobe.
Reserveer hier alvast je locker.
In de Nieuwe Nor betaal je volledig contactloos! Je kunt alleen met je bankpas (of smartphone) voor je drankje betalen. Wil je toch graag contant betalen? Dan zijn er opwaardeerpassen beschikbaar bij de dagkassa.
Nee, helaas. We nemen, zowel telefonisch als per e-mail, geen reserveringen aan.