De GO_A DJ-set is een sensatie. Een explosieve mix van elektro en Oekraïense folklore. Sinds hun deelname aan het Eurovisie Songfestival in 2021 heeft heel Europa GO_A in zijn hart gesloten. Ze schitteren op alle grote festivals, van Glastonbury en Iceland Airwaves tot Pinkpop, Pukkelpop en Lowlands. Hun hit SHUM is goed voor meer dan 100 miljoen streams op Spotify. GO_A DJ is GO_A met een plus. Verwacht een knallende show die de hele Spiegeltent aan het dansen krijgt. Want dát is wat bij elk optreden van Nazar Lekh – the ‘flute guy’ of Go_A – en producer en DJ Taras Shevchenko gebeurt.
Spiegeltent
Het muzikale hart van deze tiendaagse is de Spiegeltent op het Burgemeester van Grunsvenplein: laagdrempelig én uitgesproken, intiem én grensverleggend. Cultura Nova, PLT en de Nieuwe Nor hebben de handen ineen geslagen en presenteren in deze Spiegeltent tijdens Cultura Nova 2025 een muzikaal programma dat zich niet laat vangen in één stijl of format. Vanuit een gedeelde visie en intensieve samenwerking presenteren zij een avontuurlijke line-up waarin gevestigde namen, internationale acts en opkomend talent uit binnen- en buitenland elkaar ontmoeten.
Voor de artiesten zelf biedt de Spiegeltent een bijzondere kans: een karaktervolle locatie met nieuwsgierige en divers bezoekers, ideaal voor acts die zich willen presenteren aan een breed en open-minded publiek. Tien avonden lang is dit het decor voor ontdekking en verwondering, vrij toegankelijk voor iedereen die zich wil laten verrassen door nieuwe geluiden. Meer weten? Lees hier verder...
Van 29 augustus tot en met 7 september vinden hier de diverse gratis optredens plaats. Meer informatie en het volledige programma van Cultura Nova zijn te vinden op: www.culturanova.nl.
De Go_A DJ Set is een dynamisch muzikaal project van de Oekraiense electro-folkband Go_A, bekend van hun deelname aan het Eurovisie Songfestival 2021 met het nummer "SHUM". Terwijl de band een pauze nam van live-optredens na drie jaar intensief toeren, wilden ze hun fans niet in de steek laten. Daarom introduceerden ze de Go_A DJ Set: een energieke performance die elektronische beats combineert met traditionele Oekraiense geluiden. Deze nieuwe show biedt een andere dimensie van hun muzikale magie, waarbij het publiek wordt uitgenodigd om te dansen en te genieten van een unieke ervaring. De Go_A DJ Set wordt gepresenteerd door twee kernleden van de band: Nazar Lekh, de "fluitman" van Go_A, die meer dan 20 traditionele blaasinstrumenten bespeelt, en Taras Shevchenko, de oprichter van Go_A, die als producer en DJ de elektronische invloeden in hun muziek vormgeeft. De Go_A DJ Set is een viering van Oekraiense cultuur, waarbij traditionele muziek wordt vermengd met moderne elektronische geluiden, wat resulteert in een unieke en meeslepende ervaring voor het publiek. Verwacht een avond vol Oekrainse folk gemengd met de hardste beats.
Nieuwe Nor is located in the city centre of Heerlen, just a 7-minute walk from the train and bus station. Google Maps
If you’re driving, you can park at parking garage Q-Park De Klomp (with discount).
Payments at Nieuwe Nor are completely contactless. Use your bank card or smartphone to pay. Prefer cash? Reloadable cards can be bought at the ticket counter.
Store your coat, bag, and other valuables in one of our lockers. Our lockers measure 23 x 27 x 40 cm - Nieuwe Nor does not have a cloakroom. Reserve your locker here!
Leave big bags and other items at home! Still have one with you anyway? Then you can leave it at the box office for €5.
Die Nieuwe Nor befindet sich im Zentrum von Heerlen. Die Bühne ist in nur 7 Gehminuten vom Bahn- und Busbahnhof aus erreichbar. Google Maps
Kommst du mit dem Auto, kannst du in den Parkhäusern Q-Park De Klomp (mit Rabatt).
In der Nieuwe Nor bezahlst du komplett kontaktlos! Nutze deine Bankkarte oder dein Smartphone. Möchtest du bar bezahlen? An der Kasse sind Aufladekarten erhältlich.
Bewahre deine Jacke, Tasche und andere Wertgegenstände in einem unserer Schließfächer auf. Unsere Schließfächer sind 23 x 27 x 40 cm groß – Nieuwe Nor verfügt über keine Garderobe. Hier Schließfach reservieren!
Lassen Sie große Taschen zu Hause! Nimmst du trotzdem eins mit? Dann können Sie es für €5 an der Kasse abgeben.
Bewaar je jas, tas en andere waardevolle spullen in een van onze lockers. Deze lockers zijn in de week van het evenement vooraf online te reserveren of ter plekke via een terminal (PIN-only) in de entree.
Reserveer HIER alvast je locker.
De kosten voor gebruik van een locker zijn 3 euro voor de hele activiteit. De locker is de hele avond toegankelijk via een persoonlijke code. Lockers hebben een formaat van 23 x 27 x 40 cm.
Jassen/tassen zijn niet toegestaan in de zalen. Poppodium Nieuwe Nor beschikt niet over een garderobe.
Laat grote tassen en andere grote items thuis! Neem je toch een grote tas mee en past deze niet in een locker? Dan kun je deze voor €5,- achterlaten bij de dagkassa.
Een locker/kluisje reserveren is niet noodzakelijk voor evenementen op externe locaties of in Café Nieuwe Nor.
In de zalen van Poppodium Nieuwe Nor betaal je volledig contactloos! Je kunt alleen met je bankpas (of smartphone) voor je drankje betalen. Wil je toch graag contant betalen? Dan zijn er tegen betaling opwaardeerpassen beschikbaar bij de dagkassa.
Nieuwe Nor en Q-Park werken samen om je parkeerervaring eenvoudig te maken. Je kunt bij Q-Park de Klomp (2 minuten loopafstand van Nieuwe Nor) of Q-Park Raadhuisparking (5 minuten loopafstand) een parkeerplek reserveren voor een vast tijdsbestek. Daarmee krijg je korting, ben je verzekerd van een parkeerplaats, opent de slagboom automatisch en hoef je niet meer langs de betaalautomaat.
Klik HIER voor meer informatie en om je parkeerplek te reserveren.
Poppodium Nieuwe Nor ligt op minder dan 10 minuten loopafstand van het trein- en busstation van Heerlen. Lees verder...
Café Nieuwe Nor is regulier geopend op donderdag t/m zaterdag en tijdens concerten in Nieuwe Nor, van 18:00 tot 01:00 uur. Uitzonderingen mogelijk: in dat geval verwijzen we je graag door naar onze collega kasteleins om de hoek. De ingang van het café vind je, kijkend naar de hoofdingang van Nieuwe Nor, een paar meter naar rechts!
Tijdens het festivalseizoen (20 juni t/m 17 september 2025) is Café Nieuwe Nor enkel geopend wanneer er een liveconcert plaatsvindt in Nieuwe Nor, het café opent tijdens deze dagen om 18:00. De reguliere openingsdagen vervallen tijdens deze periode.