Tijdens Niels Geusebroek sings Coldplay duikt Niels Geusebroek diep in het indrukwekkende repertoire van een van de meest invloedrijke bands van deze eeuw. Met respect voor het origineel, maar altijd met zijn eigen signatuur, brengt hij een avond waarin emotie, herkenning en muzikaliteit samenkomen. Op 30 oktober zie je Niels Geusebroek sings Coldplay in de Nieuwe Nor!
Voor miljoenen Nederlanders heeft Coldplay een bijzondere plek in het hart en voor Niels is dat niet anders. Vooral de vroege albums, zoals Parachutes, A Rush of Blood to the Head, X&Y en Viva La Vida or Death and All His Friends, vormen voor hem een onuitputtelijke bron van inspiratie. “Het voelt voor mij als een kind in een snoepwinkel om te mogen putten uit al dat moois dat Coldplay heeft gemaakt. Het is een genot om die songs te mogen spelen,” aldus Niels.
Niels Geusebroek brak in 2011 door bij het grote publiek dankzij zijn deelname aan The Voice of Holland. Zijn karakteristieke stemgeluid en authentieke uitstraling maakten direct indruk. In de jaren die volgden scoorde hij grote hits als Year of Summer en Take Your Time Girl, waarmee hij zijn plek in de Nederlandse muziekwereld definitief vestigde.
Met deze bijzondere ode aan Coldplay brengt Geusebroek niet alleen een eerbetoon, maar ook een persoonlijke muzikale reis. Een avond vol tijdloze songs, meeslepende momenten en pure liefde voor muziek.
Nieuwe Nor is located in the city centre of Heerlen, just a 7-minute walk from the train and bus station. Google Maps
If you’re driving, you can park at parking garage Q-Park De Klomp (with discount), just a 2-minute walk to the venue.
Payments at Nieuwe Nor are completely contactless. Use your bank card or smartphone to pay. Prefer cash? Reloadable cards can be bought at the ticket counter.
Store your coat, bag, and other valuables in one of our lockers. Our lockers measure 23 x 27 x 40 cm - Nieuwe Nor does not have a cloakroom. Reserve your locker here!
Leave big bags and other items at home! Still have one with you anyway? Then you can leave it at the box office for €5.
Die Nieuwe Nor befindet sich im Zentrum von Heerlen. Die Bühne ist in nur 7 Gehminuten vom Bahn- und Busbahnhof aus erreichbar. Google Maps
Kommst du mit dem Auto, kannst du in den Parkhäusern Q-Park De Klomp (mit Rabatt).
In der Nieuwe Nor bezahlst du komplett kontaktlos! Nutze deine Bankkarte oder dein Smartphone. Möchtest du bar bezahlen? An der Kasse sind Aufladekarten erhältlich.
Bewahre deine Jacke, Tasche und andere Wertgegenstände in einem unserer Schließfächer auf. Unsere Schließfächer sind 23 x 27 x 40 cm groß – Nieuwe Nor verfügt über keine Garderobe. Hier Schließfach reservieren!
Lassen Sie große Taschen zu Hause! Nimmst du trotzdem eins mit? Dann können Sie es für €5 an der Kasse abgeben.
Bewaar je jas, tas en andere waardevolle spullen in een van onze lockers. Deze lockers zijn in de week van het evenement vooraf online te reserveren of ter plekke via een terminal (PIN-only) in de entree.
Reserveer HIER alvast je locker.
De kosten voor gebruik van een locker zijn 3 euro voor de hele activiteit. De locker is de hele avond toegankelijk via een persoonlijke code. Lockers hebben een formaat van 23 x 27 x 40 cm.
Jassen/tassen zijn niet toegestaan in de zalen. Poppodium Nieuwe Nor beschikt niet over een garderobe.
Laat grote tassen en andere grote items thuis! Neem je toch een grote tas mee en past deze niet in een locker? Dan kun je deze voor €5,- achterlaten bij de dagkassa.
Een locker/kluisje reserveren is niet noodzakelijk voor evenementen op externe locaties of in Café Nieuwe Nor.
In de zalen van Poppodium Nieuwe Nor betaal je volledig contactloos! Je kunt alleen met je bankpas (of smartphone) voor je drankje betalen. Wil je toch graag contant betalen? Dan zijn er tegen betaling opwaardeerpassen beschikbaar bij de dagkassa.
Nieuwe Nor en Q-Park werken samen om je parkeerervaring eenvoudig te maken. Je kunt bij Q-Park de Klomp (2 minuten loopafstand van Nieuwe Nor) of Q-Park Raadhuisparking (5 minuten loopafstand) een parkeerplek reserveren voor een vast tijdsbestek. Daarmee krijg je korting, ben je verzekerd van een parkeerplaats, opent de slagboom automatisch en hoef je niet meer langs de betaalautomaat.
Klik HIER voor meer informatie en om je parkeerplek te reserveren.
Poppodium Nieuwe Nor ligt op minder dan 10 minuten loopafstand van het trein- en busstation van Heerlen. Lees verder...
Café Nieuwe Nor is regulier geopend op donderdag t/m zaterdag en tijdens concerten in Nieuwe Nor, van 18:00 tot 01:00 uur. Uitzonderingen mogelijk: in dat geval verwijzen we je graag door naar onze collega kasteleins om de hoek. De ingang van het café vind je, kijkend naar de hoofdingang van Nieuwe Nor, een paar meter naar rechts!
In de Gulpener Grote Zaal hebben rolstoelgebruikers vanaf het eerste balkon een fantastisch uitzicht. Helaas beschikt de Kleine Zaal niet over een platform of balkon waar rolstoelgebruikers kunnen plaatsnemen, maar we zullen ons best doen om een fijne plek voor je te regelen. Beide zalen en Café Nieuwe Nor zijn rolstoeltoegankelijk en beschikken over een mindervalidentoilet.
Vanwege de beschikbare ruimte in onze zalen en mogelijkheden tot evacuatie kan het voorkomen dat we je, indien je een regulier ticket hebt gekocht en in een rolstoel zit, geen plaats kunnen aanbieden.
We willen je daarom vragen om eerst contact op te nemen met productie@nieuwenor.nl voordat je een ticket koopt. We zullen dan samen met jou kijken naar de mogelijkheden.