Op hun derde plaat Be My Reactor zoekt Amsterdamse formatie EUT de diepte op. Gemaakt tijdens corona, was er plotseling niets om naar om naar uit te kijken. Dit inspireerde zangeres Megan de Klerk om zich dieper tot haar persoonlijke leven te keren.
'Be My Reactor' is EUT's eerste compleet zelf geproduceerde plaat. Vrij van deadlines en tourschema’s nam de band de tijd voor het bevlogen experiment. Qua geluid heeft het album meer gemeen met schemering dan met de zonovergoten landschappen. Het album kaart donkere thema’s aan zonder de pure lol van het schrijven op te offeren. “Op Be My Reactor proberen we ons met sexy en persoonlijke liedjes uit de put te trekken” aldus Megan.
“hun nineties-rockliedjes met jengelende gitaren en een overload aan ideeën zijn zo onstuimig dat je van begin tot eind met een grijns mee staat te springen” - 3voor12
“de sensatie op Eurosonic/Noorderslag, met zangeres Megan de Klerk als blikvanger en een flink pakket eigentijdse indiepop in de achterzak” - OOR
Eut staat op vrijdag 28 april in de Nieuwe Nor, bereid je voor op gelaagde geluiden en experimentele sounds. Dit is een act die je gaat raken.
Support: Josephine Odhil
De muziek van de Amsterdamse Josephine Odhil kan misschien wel het meest treffend worden bestempeld als 'Surrealistische Dream Pop'. Geïnspireerd door onder meer Broadcast, Melody's Echo Chamber en Vanishing Twin, maar ook door lyrische verhalenvertellers als Kate Bush.
De titel van haar album, ‘Volatile’ verwijst naar een toestand waarin Josephines binnenwereld zich vaak bevindt, iets wat ook gezegd kan worden over de buitenwereld in de periode waarin het album tot stand kwam: de pandemie. Ze beschrijft het opname proces als 'misschien wel de leukste ervaring in mijn muzikale carrière tot nu toe'. Nadat Josephine de basis had gelegd qua arrangementen en geluid, vond er een samenwerking plaats met bandleden Joost van Eck en Maurits Nijhuis waarin ze aan de slag gingen met de gelaagdheid van de productie. Dit leidde na vele uren experimenteren tot een filmisch sonisch palet. Een ruimtelijke wereld waarin je kan drijven op een rivier van gedachten en visioenen, om vervolgens weer tot actie verleid te worden. Haar songteksten weerspiegelen gevoelens en ideeën die voortkomen uit haar innerlijke belevingswereld, verpakt in symboliek; een cadeau aan de luisteraar om zelf uit te pakken.
Nieuwe Nor is located in the city centre of Heerlen, just a 7-minute walk from the train and bus station. Google Maps
If you’re driving, you can park at parking garage Q-Park De Klomp (with discount), just a 2-minute walk to the venue.
Payments at Nieuwe Nor are completely contactless. Use your bank card or smartphone to pay. Prefer cash? Reloadable cards can be bought at the ticket counter.
Store your coat, bag, and other valuables in one of our lockers. Our lockers measure 23 x 27 x 40 cm - Nieuwe Nor does not have a cloakroom. Reserve your locker here!
Leave big bags and other items at home! Still have one with you anyway? Then you can leave it at the box office for €5.
Die Nieuwe Nor befindet sich im Zentrum von Heerlen. Die Bühne ist in nur 7 Gehminuten vom Bahn- und Busbahnhof aus erreichbar. Google Maps
Kommst du mit dem Auto, kannst du in den Parkhäusern Q-Park De Klomp (mit Rabatt).
In der Nieuwe Nor bezahlst du komplett kontaktlos! Nutze deine Bankkarte oder dein Smartphone. Möchtest du bar bezahlen? An der Kasse sind Aufladekarten erhältlich.
Bewahre deine Jacke, Tasche und andere Wertgegenstände in einem unserer Schließfächer auf. Unsere Schließfächer sind 23 x 27 x 40 cm groß – Nieuwe Nor verfügt über keine Garderobe. Hier Schließfach reservieren!
Lassen Sie große Taschen zu Hause! Nimmst du trotzdem eins mit? Dann können Sie es für €5 an der Kasse abgeben.
Bewaar je jas, tas en andere waardevolle spullen in een van onze lockers. Deze lockers zijn in de week van het evenement vooraf online te reserveren of ter plekke via een terminal (PIN-only) in de entree.
Reserveer HIER alvast je locker.
De kosten voor gebruik van een locker zijn 3 euro voor de hele activiteit. De locker is de hele avond toegankelijk via een persoonlijke code. Lockers hebben een formaat van 23 x 27 x 40 cm.
Jassen/tassen zijn niet toegestaan in de zalen. Poppodium Nieuwe Nor beschikt niet over een garderobe.
Laat grote tassen en andere grote items thuis! Neem je toch een grote tas mee en past deze niet in een locker? Dan kun je deze voor €5,- achterlaten bij de dagkassa.
Een locker/kluisje reserveren is niet noodzakelijk voor evenementen op externe locaties of in Café Nieuwe Nor.
In de zalen van Poppodium Nieuwe Nor betaal je volledig contactloos! Je kunt alleen met je bankpas (of smartphone) voor je drankje betalen. Wil je toch graag contant betalen? Dan zijn er tegen betaling opwaardeerpassen beschikbaar bij de dagkassa.
Nieuwe Nor en Q-Park werken samen om je parkeerervaring eenvoudig te maken. Je kunt bij Q-Park de Klomp (2 minuten loopafstand van Nieuwe Nor) of Q-Park Raadhuisparking (5 minuten loopafstand) een parkeerplek reserveren voor een vast tijdsbestek. Daarmee krijg je korting, ben je verzekerd van een parkeerplaats, opent de slagboom automatisch en hoef je niet meer langs de betaalautomaat.
Klik HIER voor meer informatie en om je parkeerplek te reserveren.
Poppodium Nieuwe Nor ligt op minder dan 10 minuten loopafstand van het trein- en busstation van Heerlen. Lees verder...
Café Nieuwe Nor is regulier geopend op donderdag t/m zaterdag en tijdens concerten in Nieuwe Nor, van 18:00 tot 01:00 uur. Uitzonderingen mogelijk: in dat geval verwijzen we je graag door naar onze collega kasteleins om de hoek. De ingang van het café vind je, kijkend naar de hoofdingang van Nieuwe Nor, een paar meter naar rechts!
In de Gulpener Grote Zaal hebben rolstoelgebruikers vanaf het eerste balkon een fantastisch uitzicht. Helaas beschikt de Kleine Zaal niet over een platform of balkon waar rolstoelgebruikers kunnen plaatsnemen, maar we zullen ons best doen om een fijne plek voor je te regelen. Beide zalen en Café Nieuwe Nor zijn rolstoeltoegankelijk en beschikken over een mindervalidentoilet.
Vanwege de beschikbare ruimte in onze zalen en mogelijkheden tot evacuatie kan het voorkomen dat we je, indien je een regulier ticket hebt gekocht en in een rolstoel zit, geen plaats kunnen aanbieden.
We willen je daarom vragen om eerst contact op te nemen met productie@nieuwenor.nl voordat je een ticket koopt. We zullen dan samen met jou kijken naar de mogelijkheden.