<![CDATA[Nieuwe Nor.nl | Programma]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/rss <![CDATA[Romeo's Soulfood #28]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/romeos-soulfood-28 <![CDATA['Wil'm Hard!' [Koningsnacht]]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/wil-m-hard-2019-koningsnacht <![CDATA[Kärbholz (DE)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/kaerbholz-nieuwenor <![CDATA[Habitants]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/habitants-nieuwenor <![CDATA[Wulf]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/wulf-nieuwenor <![CDATA['Out of the (Silent Disco) Box!']]> http://www.nieuwenor.nl/programma/out-of-the-silent-disco-box <![CDATA[Sass Jordan (CAN)]]> Het rauwe stemgeluid van Sass Jordan wordt regelmatig vergeleken met grootheden als Janis Joplin en Tina Turner. De Canadese zangeres heeft ook al behoorlijk wat wapenfeiten op haar naam staan: zo won zij de Billboard’s Best Female Rock Vocalist Award en werkte zij samen met muzikale zwaargewichten zoals Aerosmith, Alice Cooper, Cheap Trick, Van Halen, Carlos Santana en Joe Cocker (o.a. op de soundtrack van 'The Bodyguard). Op woensdag 8 mei 2019 komt de rockdiva, bekend van haar hits “Make You A Believer”, “High Road Easy”, en “So Hard”, terug naar poppodium NIEUWE NOR mét een nieuw album op zak voor een heerlijk dampend rock-concert.]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/sassjordan-2-nieuwenor <![CDATA[Basquiat Café #4]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/basquiatcafe-4-nieuwenor <![CDATA['IBA Kloostersessie' ft Malcolm Holcombe (USA)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/malcolmholcombe-kloostersessie <![CDATA[Neuron D&B ft. Kolt + The Outsiders]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/neuron-kolt-the-outsiders <![CDATA[Nieuwe Nor Nacht presents: ROD (18+)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/ROD-malmok-nieuwenor <![CDATA[Sabrina Starke]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/sabrinastarke-nieuwenor <![CDATA[Joy Division Undercover]]> In 2019 is het 40 jaar geleden dat het legendarische debuutalbum 'Unknown Pleasures' van de Britse band Joy Division verscheen. Het album wordt gezien als het begin van de New Wave beweging in de jaren 80 en beïnvloedde bands als Echo & The Bunnyman, The Cure, U2, Bauhaus, The Sound, Interpol, Editors en tal van andere iconische bands van toen én nu. In het voorjaar van 2019 zal de band Joy Division Undercover -na 3 jaar- weer uitgebreid gaan touren, met Henk Koorn van Hallo Venray op gitaar en zanger Erny Green, wiens stem die van Ian Curtis op griezelige wijze evenaart. ]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/joy-division-undercover-nieuwenor <![CDATA[Capital Hiphop presents: Yung Nnelg]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/capital-yungnnelg <![CDATA[Romeo's Soulfood #29]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/romeos-soulfood-29 <![CDATA[Judy Blank]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/judyblank-nieuwenor <![CDATA[Robby Valentine]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/robbyvalentine-nieuwenor <![CDATA['slapen kan altijd nog' #3 (40+)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/slapen-kan-altijd-nog-3-40plus-nieuwenor <![CDATA['NIEUWE NORM' ft. DW + RESET PERFECTION + RXCK]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/nieuwenorm-1 <![CDATA[The Hillbilly Moonshiners Play Mumford & Sons]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/hillbilly-moonshiners-nieuwenor <![CDATA['TRI Poloski' ft. Mystery System (RU) ]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/tri-poloski-heerlen <![CDATA['Papi Chulo' #2 (18+)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/papi-chulo-heerlen-2 <![CDATA[Lee Fields & The Expressions]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/leefields-expressions-nieuwenor <![CDATA[Robin Borneman]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/robinborneman-nieuwenor <![CDATA[Kenny B]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/kennyb-2-nieuwenor <![CDATA[Popa Chubby]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/popachubby-nieuwenor <![CDATA[3JS]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/3js-nieuwenor <![CDATA[Demon's Eye (DE)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/demonseye-roosterrock <![CDATA[Julia Zahra]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/juliazahra-nieuwenor <![CDATA[Zuco 103]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/zuco-103-nieuwenor <![CDATA[Morrissey Indeed]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/morrissey-indeed-nieuwenor <![CDATA[Son Mieux]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/sonmieux-nieuwenor