<![CDATA[Nieuwe Nor.nl | Programma]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/rss <![CDATA[Elvana]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/elvana-nieuwenor <![CDATA['Impulse D&B' ft. The Upbeats (NZ)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/impulse-dnb-the-upbeats-nieuwenor <![CDATA[Nieuwe Nor Nacht •LIVE #2]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/nieuwe-nor-nacht-live-2 <![CDATA[Social (Media) Ride Nieuwe Nor]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/socialride-2020 <![CDATA['Early Resurrection' ft. Frantic Freak]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/early-resurrection-frantic-freak-nieuwenor <![CDATA[Capital Hiphop presents: F1rstman & Live Band]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/f1rstman-nieuwenor <![CDATA[Romeo's Soulfood]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/romeosoulfood-2020-1 <![CDATA[Oi Va Voi]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/oivavoi-nieuwenor <![CDATA[Dark Boutique ft. Noneoftheabove]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/dark-boutique-noneoftheabove-nieuwenor <![CDATA[Flying Horseman (try-out)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/flyinghorseman-heerlen <![CDATA[Infloyd]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/infloyd-heerlen <![CDATA['Sad Songs Club' Pt. 2]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/sad-songs-club-2-nieuwenor <![CDATA[Buzzard's Brew - EP-release]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/buzzardsbrew-nieuwenor <![CDATA[Tamikrest (Mali)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/tamikrest-nieuwenor <![CDATA['Undefined' [5 year Anniversary]]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/5-year-undefined-nieuwenor <![CDATA[Smoove & Turrell]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/smooveandturrell-nieuwenor <![CDATA[Joy Division Undercover - Closer To Curtis]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/joy-division-undercover-2-nieuwenor <![CDATA[HAEVN]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/haevn-2-limburgzaal <![CDATA[Ellen Foley & Band]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/ellenfoley-nieuwenor <![CDATA[Jack Poels]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/jackpoels-nieuwenor <![CDATA[Afro Bros [Voodoo]]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/afro-bros-voodoo <![CDATA[Soulfood Special Edition: Syrisch Diner]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/Samehs-Soulfood-2020- verplaatst <![CDATA[The Bruceband]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/thebruceband-nieuwenor <![CDATA[Capital Hiphop presents: ANBU]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/anbu-nieuwenor-verplaatst <![CDATA[Drab Majesty]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/drabmajesty-nieuwenor <![CDATA[Jennie Lena]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/jennielena-nieuwenor <![CDATA[Nighthawker (album-release)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/nighthawker-nieuwenor-verplaatst <![CDATA['Life of PSY' - One Year Anniversary]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/life-of-psy-3-nieuwenor-verplaatst <![CDATA['Sad Songs Club' Pt. 2]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/sad-songs-club-2-nieuwenor-verplaatst <![CDATA['Undefined' [5 year Anniversary]]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/5-year-undefined-nieuwenor-verplaatst <![CDATA[Dark Boutique ft. Noneoftheabove]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/dark-boutique-noneoftheabove-nieuwenor-verplaatst <![CDATA['Early Resurrection' ft. Frantic Freak]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/early-resurrection-frantic-freak-nieuwenor-verplaatst <![CDATA[Flying Horseman]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/flyinghorseman-heerlen-verplaatst <![CDATA['Impulse D&B' ft. The Upbeats (NZ)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/impulse-dnb-the-upbeats-nieuwenor-verplaatst <![CDATA[Marley75 by Rootsriders]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/marley75-rootsriders-nieuwenor-verplaatst <![CDATA[Social Ride Nieuwe Nor]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/socialride-2020-verplaatst <![CDATA[Chaotic Hostility + MBK + Trespassed]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/uptempo-hardcore-nieuwenor-verplaatst <![CDATA[Oi Va Voi]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/oivavoi-nieuwenor-verplaatst <![CDATA[LeNoise]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/lenoise-nieuwenor <![CDATA[Mostly Autumn]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/mostlyautumn-nieuwenor <![CDATA[Janse Bagge Bend]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/jansebaggebend-nieuwenor-verplaatst <![CDATA[HAEVN]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/haevn-2-limburgzaal-verplaatst <![CDATA[Dave Clarke (UK) ]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/dave-clarke-nieuwenor-verplaatst <![CDATA[Romeo's Soulfood]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/romeosoulfood-2020-1-verplaatst <![CDATA[The obsCURE (The Cure tribute)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/the-obscure-heerlen <![CDATA[Michelle David & The Gospel Sessions]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/michelledavid-nieuwenor-verplaatst <![CDATA[Massada]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/massada-nieuwenor <![CDATA[Infloyd]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/infloyd-heerlen-verplaatst <![CDATA[Randy Hansen]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/randy-hansen-usa-2 <![CDATA[Romeo's Soulfood]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/romeosoulfood-2020-2 <![CDATA[Capital Hiphop presents: Kraantje Pappie]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/kraantjepappie-limburgzaal-verplaatst <![CDATA[Elvana]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/elvana-nieuwenor-verplaatst <![CDATA[Joy Division Undercover - Closer To Curtis]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/joy-division-undercover-2-nieuwenor-verplaatst