<![CDATA[Nieuwe Nor.nl | Programma]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/rss <![CDATA[Romeo's Soulfood #26]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/romeos-soulfood-26 <![CDATA[Capital Hiphop presents: Ares]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/capital-ares <![CDATA[Malford Milligan & The Southern Aces (USA/NL)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/malfordmilligan-nieuwenor <![CDATA[Indian Askin]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/indian-askin-oefenbunker <![CDATA['CarNORval 2019' [1 t/m 5 mrt]]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/carnorval-2019-nieuwenor <![CDATA['Extravaganzaval' ft. Jody Bernal [CarNORval]]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/carnorval-jody-bernal-nieuwenor <![CDATA['D&Beestachtig' ft. Pythius [CarNORval]]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/carnorval-pythius-nieuwenor <![CDATA['Warehouse Rave' ft. Minimahlzeit + Bunker Techno [CarNORval] ]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/carnorval-warehouse-rave-nieuwenor <![CDATA['Smeuïg' ft. Luuk van Dijk [CarNORval]]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/carnorval-luuk-van-dijk-nieuwenor <![CDATA['Hakkuh, Stampuh & RampeTampe' ft. D-Fence ]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/carnorval-d-fence-nieuwenor <![CDATA[Grote Parkstad Popkwis pt. 12]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/grote-parkstad-popkwis-pt-12 <![CDATA[The Overslept]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/the-overslept-nieuwenor <![CDATA['Heavn' ft. Dux n Bass + Subp Yao]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/heavn-subp-yao-duxnbass-nieuwenor <![CDATA[Romeo's Soulfood #27 - Syrische editie (Sameh's Soulfood)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/romeos-soulfood-27 <![CDATA[HAEVN]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/haevn-limburgzaal <![CDATA['Papi Chulo' (18+)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/papi-chulo-heerlen <![CDATA['slapen kan altijd nog' #2 (40+)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/slapen-kan-altijd-nog-2-40plus-nieuwenor <![CDATA['IBA Kloostersessie' ft. Bert Dockx (BE)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/bertdockx-kloostersessie <![CDATA[Tribute2BobMarley by Rootsriders]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/tribute2bobmarley-by-rootsriders-2019 <![CDATA[Michelle David & The Gospel Sessions]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/michelledavid-nieuwenor <![CDATA[Will Knox]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/willknox-erinsisle <![CDATA[The Grand East]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/thegrandeast-nieuwenor <![CDATA[Ronnie Flex & Deuxperience]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/ronnieflex-limburgzaal <![CDATA[Throwback To: Amy Winehouse]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/amywinehouse-nieuwenor <![CDATA[Donnie]]> Rapper Donnie, de mannelijke Marilyn Monroe a.k.a. Maradonnie, verrast steeds weer met zijn hersenspinsels en gedaantewisselingen waarbij hij zijn extravagante mode-smaak niet onder stoelen of banken steekt. Zijn delivery en vindingrijke wordplay worden voorzien van een dikke electrofunk-saus en zorgden tijdens afgelopen edities van Bevrijdingsfestival Heerlen en Pinkpop Festival voor fenomenale feestjes! Op vrijdag 21 december is de rijzende ster uit de Nederlandse rapscene terug in Heerlen voor een show in poppodium NIEUWE NOR.]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/donnie-nieuwenor <![CDATA[The Magic Numbers]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/themagicnumbers-nieuwenor <![CDATA[Memphis Maniacs]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/memphismaniacs-limburgzaal-3 <![CDATA[Whispering Sons (BE)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/whisperingsons-nieuwenor <![CDATA[Romeo's Soulfood #28]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/romeos-soulfood-28 <![CDATA[Kärbholz (DE)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/kaerbholz-nieuwenor <![CDATA[Habitants]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/habitants-nieuwenor <![CDATA[Wulf]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/wulf-nieuwenor <![CDATA[Sass Jordan (CAN)]]> Het rauwe stemgeluid van Sass Jordan wordt regelmatig vergeleken met grootheden als Janis Joplin en Tina Turner. De Canadese zangeres heeft ook al behoorlijk wat wapenfeiten op haar naam staan: zo won zij de Billboard’s Best Female Rock Vocalist Award en werkte zij samen met muzikale zwaargewichten zoals Aerosmith, Alice Cooper, Cheap Trick, Van Halen, Carlos Santana en Joe Cocker (o.a. op de soundtrack van 'The Bodyguard). Op woensdag 8 mei 2019 komt de rockdiva, bekend van haar hits “Make You A Believer”, “High Road Easy”, en “So Hard”, terug naar poppodium NIEUWE NOR mét een nieuw album op zak voor een heerlijk dampend rock-concert.]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/sassjordan-2-nieuwenor <![CDATA['IBA Kloostersessie' ft Malcolm Holcombe (USA)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/malcolmholcombe-kloostersessie <![CDATA[Sabrina Starke]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/sabrinastarke-nieuwenor <![CDATA[Joy Division Undercover]]> In 2019 is het 40 jaar geleden dat het legendarische debuutalbum 'Unknown Pleasures' van de Britse band Joy Division verscheen. Het album wordt gezien als het begin van de New Wave beweging in de jaren 80 en beïnvloedde bands als Echo & The Bunnyman, The Cure, U2, Bauhaus, The Sound, Interpol, Editors en tal van andere iconische bands van toen én nu. In het voorjaar van 2019 zal de band Joy Division Undercover -na 3 jaar- weer uitgebreid gaan touren, met Henk Koorn van Hallo Venray op gitaar en zanger Erny Green, wiens stem die van Ian Curtis op griezelige wijze evenaart. ]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/joy-division-undercover-nieuwenor <![CDATA[Romeo's Soulfood #29]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/romeos-soulfood-29 <![CDATA[Judy Blank]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/judyblank-nieuwenor <![CDATA[Robby Valentine]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/robbyvalentine-nieuwenor <![CDATA[The Hillbilly Moonshiners Play Mumford & Sons]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/hillbilly-moonshiners-nieuwenor <![CDATA[Demon's Eye (DE)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/demonseye-roosterrock