<![CDATA[Nieuwe Nor.nl | Programma]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/rss <![CDATA[EUT + 45ACIDBABIES]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/eut-45acidbabies <![CDATA[U.D.O.]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/udo-nieuwenor <![CDATA[Son Mieux]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/sonmieux-nieuwenor <![CDATA[Culture Shock (UK) [XXL Winter Edition!]]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/culture-shock-dnb-nieuwenor <![CDATA[The Church Of Atlas presents Raketkanon]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/church-of-atlas <![CDATA[Silent Xmas Disco: 'Out of the Box']]> http://www.nieuwenor.nl/programma/silent-christmas-disco <![CDATA[Cookies And Cream]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/cookiesandcream-nieuwenor <![CDATA['VOODOO' #5 ]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/voodoo-nr7even-5 <![CDATA[Capital Hiphop presents: Bummy Boys]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/bummyboys-nieuwenor <![CDATA[Tom Petty & The Heartbreakers played by Dave Vermeulen's Voltage]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/tompetty-voltage-heerlen <![CDATA['Vuurwerk NYE']]> http://www.nieuwenor.nl/programma/vuurwerk-nye-nieuwenor <![CDATA[RTVP Live Sessies #4]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/RTVP-Livesessies-4 <![CDATA[Physical Graffiti]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/physicalgraffiti-3-nieuwenor <![CDATA[The Rad Pack: Joost van Bellen, Willy Wartaal & Mason]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/the-rad-pack-on-tour-nieuwenor <![CDATA[50 Jaar Stichting De NOR verteld ]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/50jaar-NOR-1 <![CDATA[Tim Akkerman & The Ivy League]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/timakkerman-theivyleague-nieuwenor <![CDATA[Cryogenic + Vandal!sm]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/cryogenic-vandalism-nieuwenor <![CDATA[EXTRACT 303]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/extract-303-acid-nieuwenor <![CDATA[Capital Hiphop presents: Yung Internet]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/capital-yunginternet-3 <![CDATA[50 Jaar Stichting De NOR verteld ]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/50jaar-NOR-2 <![CDATA[Test Dept]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/testdept-nieuwenor <![CDATA[50 Jaar Stichting De NOR verteld ]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/50jaar-NOR-3 <![CDATA[The Beatnuts]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/thebeatnuts-nieuwenor <![CDATA[Grote Parkstad Popkwis pt. 13]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/grote-parkstad-popkwis-pt-13 <![CDATA[The Kik]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/thekik-nieuwenor <![CDATA[Capital Hiphop presents: Leafs]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/leafs-2-nieuwenor <![CDATA[50 Jaar Stichting De NOR verteld ]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/50jaar-NOR-4 <![CDATA[Capital Hiphop presents: Kraantje Pappie]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/kraantjepappie-limburgzaal <![CDATA[Nighthawker (album-release)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/nighthawker-nieuwenor <![CDATA[Marley75 by Rootsriders]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/marley75-rootsriders-nieuwenor <![CDATA[Michelle David & The Gospel Sessions]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/michelledavid-2-nieuwenor <![CDATA[Elvana]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/elvana-nieuwenor <![CDATA[Capital Hiphop presents: F1rstman & Live Band]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/f1rstman-nieuwenor <![CDATA[Oi Va Voi]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/oivavoi-nieuwenor <![CDATA[Tamikrest (Mali)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/tamikrest-nieuwenor <![CDATA[Smoove & Turrell]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/smooveandturrell-nieuwenor <![CDATA[Joy Division Undercover - Closer To Curtis]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/joy-division-undercover-2-nieuwenor <![CDATA[HAEVN]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/haevn-2-limburgzaal <![CDATA[Ellen Foley & Band]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/ellenfoley-nieuwenor <![CDATA[The Bruceband]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/thebruceband-nieuwenor <![CDATA[Randy Hansen]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/randy-hansen-usa-2