<![CDATA[Nieuwe Nor.nl | Programma]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/rss <![CDATA['Soco Soco' - Afrobeats]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/soco-soco-afrobeats-heerlen <![CDATA['Sad Songs Club' ]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/sad-songs-club-nieuwenor <![CDATA[EXTRACT 303]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/extract-303-acid-nieuwenor <![CDATA[Capital Hiphop presents: Yung Internet]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/capital-yunginternet-3 <![CDATA[50 Jaar Stichting De NOR verteld ]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/50jaar-NOR-2 <![CDATA[Test Dept]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/testdept-nieuwenor <![CDATA[Music was my first love]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/speeddating_nieuwenor <![CDATA[50 Jaar Stichting De NOR verteld ]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/50jaar-NOR-3 <![CDATA['CarNORval 2020' ]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/carnorval-2020-nieuwenor <![CDATA['House of Carnival' ft. Wouter S. [CarNORval]]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/house-of-carnival-wouter-s-carnorval <![CDATA['C.V. D&B' ft. Toronto is Broken (UK) [CarNORval]]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/cv-dnb-toronto-is-broken-carnorval <![CDATA['Warehouse Rave [CarNORval]]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/warehouse-rave-carnorval <![CDATA['CarNORslav ft. Blyatsquad [CarNORval]]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/carnorslav-hardbass-carnorval <![CDATA['Hakkuh, Stampuh & RampeTampe' ft. Greazy Puzzy Fuckerz]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/hakkuh-stampuh-rampetampe-gpf-carnorval <![CDATA[The Beatnuts]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/thebeatnuts-nieuwenor <![CDATA[Grote Parkstad Popkwis pt. 13]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/grote-parkstad-popkwis-pt-13 <![CDATA[The Kik]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/thekik-nieuwenor <![CDATA[Capital Hiphop presents: Leafs]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/leafs-2-nieuwenor <![CDATA[50 Jaar Stichting De NOR verteld ]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/50jaar-NOR-4 <![CDATA[Janse Bagge Bend]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/jansebaggebend-nieuwenor <![CDATA[Capital Hiphop presents: Kraantje Pappie]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/kraantjepappie-limburgzaal <![CDATA[Nighthawker (album-release)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/nighthawker-nieuwenor <![CDATA[Capital Hiphop presents: ANBU]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/anbu-nieuwenor <![CDATA[Marley75 by Rootsriders]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/marley75-rootsriders-nieuwenor <![CDATA[Michelle David & The Gospel Sessions]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/michelledavid-2-nieuwenor <![CDATA[Elvana]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/elvana-nieuwenor <![CDATA['Impulse D&B' ft. The Upbeats (NZ)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/impulse-dnb-the-upbeats-nieuwenor <![CDATA[Capital Hiphop presents: F1rstman & Live Band]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/f1rstman-nieuwenor <![CDATA[Oi Va Voi]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/oivavoi-nieuwenor <![CDATA[Flying Horseman (try-out)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/flyinghorseman-heerlen <![CDATA[Tamikrest (Mali)]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/tamikrest-nieuwenor <![CDATA[Smoove & Turrell]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/smooveandturrell-nieuwenor <![CDATA[Joy Division Undercover - Closer To Curtis]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/joy-division-undercover-2-nieuwenor <![CDATA[HAEVN]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/haevn-2-limburgzaal <![CDATA[Ellen Foley & Band]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/ellenfoley-nieuwenor <![CDATA[The Bruceband]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/thebruceband-nieuwenor <![CDATA[Jennie Lena]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/jennielena-nieuwenor <![CDATA[Randy Hansen]]> http://www.nieuwenor.nl/programma/randy-hansen-usa-2