Rick de Leeuw (Haarlem, 1960) is een Nederlands fenomeen en al decennialang wereldberoemd in Vlaanderen. Met zijn band Tröckener Kecks brak hij in 1990 door bij het grote publiek met de hit 'Met Hart & Ziel' en stond hij in 1991 op Pinkpop.
Hoewel de Kecks in 2001 stopten, stonden hun laatste twee lp’s vorig jaar nog in de top tien van de Nederlandse lp-top100. Nu of nooit, Een dag zo mooi, De jacht is mooier dan de vangst, Zou je niettegenstaande de recente gebeurtenissen toch nog een verblijf op amoureus gebied in overweging willen nemen, alsjeblieft; songs die in het collectieve geheugen gebeiteld staan.
Het is zonder meer verfrissend om Rick de Leeuw op zijn nieuwste album vol overgave ‘Het komt allemaal goed’ te horen zingen, en ook bij de elf andere songs horen we een intense, maar opvallend positieve klank. ‘Het is toch je kind’ is een volkse meezinger waarin door de ogen van diens moeder vol mededogen wordt gekeken naar een gewetenloze moordenaar. ‘De een-na-laatste’ is dan weer een up-temposong waarin het schuim van de glazen gutst en op de toog gedanst mag worden.
Twee kanten van één lp bleken niet voldoende voor de scheppingsdrang van Rick en zijn band, hun nieuwe plaat zal daarom driezijdig zijn. Twaalf songs die hun inspiratie vonden in een schatkamer die slechts voor weinigen haar deuren opent, de schitterende kunstcollectie van de Phoebus Foundation. Naast dit nieuwe materiaal zal hij natuurlijk ook met graagte een woeste greep uit zijn oudere repertoire doen. Samen met een Vlaamse all star band met -naast Jan Hautekiet- leden van o.a. Gorki en De Kreuners. De tournee start op 19 januari in Paradiso. En op 28 mei doet hij Heerlen aan. De dag voor Hemelvaartsdag, dus donderdag is een vrije dag!
Bewaar je jas, tas en andere waardevolle spullen in een van onze lockers. Deze lockers zijn in de week van het evenement vooraf online te reserveren of ter plekke via een terminal (PIN-only) in de entree.
Reserveer HIER alvast je locker.
De kosten voor gebruik van een locker zijn 3 euro voor de hele activiteit. De locker is de hele avond toegankelijk via een persoonlijke code. Lockers hebben een formaat van 23 x 27 x 40 cm.
Jassen/tassen zijn niet toegestaan in de zalen. Poppodium Nieuwe Nor beschikt niet over een garderobe.
Laat grote tassen en andere grote items thuis! Neem je toch een grote tas mee? Dan kun je deze voor €5,- achterlaten bij de dagkassa.
Click HERE for English and German information.
In de zalen van Poppodium Nieuwe Nor betaal je volledig contactloos! Je kunt alleen met je bankpas (of smartphone) voor je drankje betalen. Wil je toch graag contant betalen? Dan zijn er tegen betaling opwaardeerpassen beschikbaar bij de dagkassa.
In uitzonderlijke gevallen is je betaling wel gelukt, maar ontvang je geen e-ticket. Check altijd eerst je spam-map. Ticket niet gevonden? Vul dan via deze link je mailadres in en Stager stuurt je alle tickets voor toekomstige evenementen op die met dat mailadres gekocht zijn.
Nog steeds niet gelukt? Stuur ons een mailtje via [email protected].
In veel gevallen kunnen we kaarten niet terugnemen. Een ticket is een vrijetijdsproduct. Ten aanzien van deze producten is bepaald dat ze niet geretourneerd kunnen worden. De koop en verkoop van tickets valt onder de uitzonderingsbepaling als opgenomen in artikel 6:230p sub e BW die betrekking heeft op vrijetijdsproducten. Je kunt dit nalezen op de website van de Consumenten Autoriteit. Alleen bij afgelaste concerten of voorstellingen krijg je de volledige kosten (incl. de servicekosten!) van je ticket retour."
We adviseren je het ticket aan te bieden aan anderen geïnteresseerde(n). Doe dat via Ticketswap en post de link in het Facebook-evenement waar je andere geïnteresseerden in het evenement vindt. Ons ticketsysteem Stager werkt samen met Ticketswap en zorgt ervoor dat er een nieuw ticket wordt uitgegeven en jouw ticket wordt ongeldig gemaakt. Door(ver)kopen is op eigen risico. Let op: je mag een ticket alleen doorverkopen tegen de prijs op het ticket (+maximaal 20%).
Bij verhindering door overmacht (ziekte, ongeval, familieomstandigheden, e.d.) verzoeken wij je contact met ons op te nemen en zoeken we een passende oplossing. Doe dit - indien mogelijk - minimaal 24 uur voor het concert.